Manager Track Inspector Evaluation Date
Adam B. Rodabough
  Anthony Thomas. Montoya
  Christophe Dennis. Spears
  William A. Cudney
Adrian S. Dominguez
  Christopher J. Bowman
  Ellis R. Medlin
  Michael C. Porter
Anthony L. Trotta
  Daniel J. Tworek
  Justin D. Kibby
  Marty Q. Misek
Austin Michael. Ilg
  Aaron . Corral
  Chris G. Kolota
  Oscar M. Juarez
Blair G. Brown
  Shane R. Martin
  Tyson Daniel. Schaffer
  William C. Murphy
Brandon S. Johnston
  Gabriel Jon. Barrera
  James Josh. Cyganik
  Wayne A. Webb
Brian D. Wilkinson
  Christophe Jeff. Jimenez
  Shawn W. Kluge
  Steve N. Sofonia
  Vicente Jesus. Alamo
Brian J. Knupp
  Michael J. Fletcher
Cameron Y. Pulsifer
  Andres . Soriano
  Armando . Villanueva
  Michael T. Miller Jr
  Salvador . Soriano
Carl R. McConathy sr
  Andrew J. Nelmes
  Jason S. Tobias
  Steven A. Jones
Chris G. Townsend
  David A. Smith
  Jesus . Rea
  Scot R. Mclean
Colby D. Ledford
  David . Isi
  John M. Rybarczyk
  Mark M. Johnson
Cory E. Gabehart
  Donald Eugene. Schminkey
  John . Rivera
Craig James. Miller
  David R. Whiting
  Michael E. Winslow
Dan C. Morrow
  Danny K. Whiting
  John Ryan. Keen
  Ricky . Ornelas
Daniel M. Elhosni
  Brett A. Flower
  Brian L. Dulek
  John P. Mccorkle
Daniel Schoop. Bryant
  Rodney Dean. Cross
  Trevor W. Black
David B. Phillips
  Joel Isaac. Babcock
David C. Hiller
  Javier Sandoval. Villalpando
  Orlo E. Cox III
  Ryan W. Zimprich
Dylan Richard. Stouder
  Jacob F. Hulke
  Kyle M. Newton
  Thomas J. Gustavson Jr
Eduardo . Soto
  Claudio C. Herrera
  Greg . Nava Jr.
  Mario arturo. Dominguez
Gary Richard. Jensen
  Jacob R. Rollins
Gerald C. Sanchez
  Anthony L. Serrano
  John M. Kemple
  Justin O. Cordova
Greg A. Hinker
  Ian S. Watkins
  Justin . Brown
  Robert J.. Medina
  Robin L. Dafoe
Greg E. Patten
  James R. Pubentz JR
Gregory F. Berning
  David A. Followell
  Edward James. Martinez
  Orlando J. Salas
Gregory J. Donajkowski
  David M. Novak
  James b. Dittberner
Guy D. Holleman
  Christian W. Grossehelweg
  Jeremiah C. Zane
Jacob D. Vierra
  Danill J. Wright
  Humberto . Leon
  Timothy B. Roybal
James Allen. Armstrong
  Andrew M. Chavez
  Jeremy Steven. Cimmiyotti
  Pete M. Vallejo
James B. Ebersole
  Dean A. Hennick
  Michael S. Lada
James Stephen. Guter
  Daniel Wayne. Edwards
  Flint M. Skupic
  Jose . Martinez
  Jose L. Zuazua
  Joseph S. Mckinnon
Javier R. Sanchez
  Enrique . Carrasco
Jedadiah C. Mccoy
  Jeffrey . Rolland JR
  Scott J. Clay
Jeffery E. Jones
  Adam D. Herrera
  Jesse W. Vaughn
Jeffrey K. Instness
  Jorge L. Garcia
  Ross Diego. Mendiola
  Usbaldo . Garcia
Jeremy Alan. Woods
  Chad D. Wilson
  Ky T. Kirkhart
John Paul. Dahlke
  Douglas Jean. Prows
  Troy Lynn. Lloyd
Joshua A. Johnson
  Brian John. Adams
  Reese M. Mertens
  Scot A. Webb
Joshua J. Wiedel
  Gregory S. Seasword
  Paul A. Christensen
K.C. Devereaux. Bone
  Hans B. Sieg
  Hiram R. Soto
  Kevin O. Squires
Kamron L. Smith
  Bernardo . Lara
Kenneth . Venutolo Jr
  Brian M. Coleman
  Harold Keith. Montgomery
  Shannon A. Slater
Kyle J. Stuart
  Heath Lee. Denisse
  Jon B. Adams
  Thomas d. prince
Marty B. Lopez
  Andrew J. Rahe
  Kurtis B. Johnson
  Steven A. Applegarth
Maurice A. Farley
  Christopher A. Durr SR
  Matthew Allen. Guthrie
  Omar . Montano
Max M. Mccrosky
  Bart W. Bergstrom
  Richard M. Jackson
Michael D. Zumbrennen
  Robert John. Parmenter
  Terrilou B. Nelson
Michael Dwain. Rolow II
  Diego J. Cardenas
  Douglas R. Finlinson
  Philip Lyn. Gunther
  Tyler G. Talbot
Michael Keith. Johnson
  Nickolas K. Clark
  Randon . Timothy
Michael Patrick. Upton
  Dennis William. Magures
  Michael C. Belanger
Michael S. Lopez
  Jered A. Starr
  Kevin M. Warders
Miguel J. Aragon
  Duane M. Takats
  James E. Stogsdill
  Paul D. Duffey
Nicholas R. Lanoue
  James Bradley. Scott
  Jess A. Lindo
Nicholas V. Harrison
  Anthony Wayne. Winship
  Monte Cristo. Hopkins
Paul Joseph. Naylon
  Brian M. Galles
  Daniel T. Fallon
  Jeff A. Edges
  Michael R. Kolar
  Stephen John. Witt
Philip Andrew Paul. Garber
  Brett Leroy. Brooks
  Gregory M. Williams
  Jonathan M. Colombo
  Jose M. Tovar
Reid D. Starr
  Daniel A. Segebart
  Joshua D. Gollob
  Michael . Tomka
Ricardo Enrique. Casas
  Anthony D. Santellano
  Brian D. Keeler
  Clinton Andrew. Mount
  L. M. Aguiniga
Ryan Keith. Collins
  Adam G. Heath
Sean W. Smith
  Douglas E. Hitchens JR
  Michael C. Tiglio
Taylor K. Oakden
  Kyle J. Thompson
  Tyler Kipp. Brimhall
Tchapo Balawi. Tchaye
  Dennis S. Brooks
  Fabian . Rocha
Thomas C. Swopes
  David W. Zwick
  Keith Allen. Rosin
Tyrone Ray. Hoffmaster
  Darin L. Soncksen
  Matthew Patrick. Welch
  Scott D. Uhrich
  Zackary E. Blakeman
Vincent M. Ortegon
  Adam . Mckinney
  Andrew P. Wilson
  Jesse C. Payne
Wade M. Nelson
  Bradley Lee. Buhl
  Dirk Gregory. Seeger
William Joseph. Hill
  Cory Joe. Barker
  Darwin N. VanDyke
Zachary S. Beck
  Fernando . Licea
  Nicholas K. Bogert
  Omar . Cruz-Garcia